Vivus.js (1.0.0) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Options
et: Valikud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Linear
et: Lineaarne

en: Start
et: Algus

en: Loop
et: Silmus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Duration
et: Kestus

en: Switch
et: Vaheta

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Local
et: Kohalik

en: Or
et: Või

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: - Any -
et: - Kõik -

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
