Vivus.js (1.0.0) - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: File
hu: Fájl

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Filter
hu: Szűrő

en: Start
hu: Kezdete

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Additional options
hu: További beállítások

en: Duration
hu: Időtartam

en: Switch
hu: Váltás

en: Manual
hu: Kézi

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Installed
hu: Telepített

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Default options
hu: Alapértelmezés szerinti lehetőségek

en: Usage
hu: Használat

en: Local
hu: Helyi

en: Or
hu: Vagy

en: About
hu: Leírás

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Uses
hu: Használat

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Additional Information
hu: Kiegészítő információ

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Duration: @duration
hu: Időtartam: @duration

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság

en: Save and go to list
hu: Mentés és visszatérés a listához
