Vivus.js (1.0.0) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: File
jv: Berkas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Options
jv: Opsi

en: Filter
jv: Saring

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Default options
jv: Opsi gawan

en: Or
jv: Utāwā

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
