Vivus.js (1.0.0) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Or
kk: немесе
