Vivus.js (1.0.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: - Any -
sr: - Сваки -
