Vivus.js (1.0.1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Duration
eu: Iraupena

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: Usage
eu: Erabilera

en: Local
eu: Lokala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
