Vivus.js (1.0.1) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: File
he: קובץ

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Updated
he: עודכן

en: Options
he: אפשרויות

en: Filter
he: סינון

en: Start
he: התחלה

en: Loop
he: בלופ

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Duration
he: משך

en: Switch
he: החלפה

en: Selector
he: סלקטור

en: Installed
he: מותקן

en: Duplicate
he: שכפול

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Usage
he: שימוש

en: Local
he: מקומי

en: Or
he: או

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: - Any -
he: - הכל -

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
