Vivus.js (1.0.1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: File
is: Skrá

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Filter
is: Sía

en: Start
is: Hefst

en: Default options
is: Sjálfgildir valmöguleikar

en: About
is: Um
