Vivus.js (1.0.1) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: About
my: အကြောင်း

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
