Vivus.js (1.0.2) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Or
bo: ཡང་ན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
