Vivus.js (1.0.2) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: File
el: Αρχείο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Options
el: Επιλογές

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start
el: Αρχή

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Usage
el: Χρήση

en: Or
el: Ή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
