Vivus.js (1.0.3) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Note:
oc: Nòta :

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Filter
oc: Filtrar

en: Loop
oc: Bocla

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Duration
oc: Durada

en: Switch
oc: Cambiar

en: Installed
oc: Installat

en: Default options
oc: Opcions per defaut

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Local
oc: Locale

en: Or
oc: Ou

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Add more
oc: Rapondre

en: - Any -
oc: - Tot -

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
