Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Operation
hi: काम

en: Bundle
hi: पोटली
