Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Custom
am: ብጁ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
