Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Continue
ast: Siguir

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Operation
ast: Operación
