Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Continue
az: Davam et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Bundle
az: Paket
