Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Continue
be: Працягнуць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Operation
be: Аперацыя

en: Bundle
be: Набор
