Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Absolute URL
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཧྲིལ་བོ
