Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Continue
ca: Continua

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Operation
ca: Operació

en: Build
ca: Construir

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Render
ca: Renderitza

en: Absolute URL
ca: URL absoluta
