Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Operation
cs: Operace

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL
