Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Continue
cy: Parhau

en: Custom
cy: Addasu

en: Operation
cy: Gweithrediad
