Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Continue
da: Fortsæt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Operation
da: Handling

en: Build
da: Byg

en: Render
da: Rendéring

en: Absolute URL
da: Absolut URL
