Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Continue
de: Weiter

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Template name
de: Name der Vorlage

en: Operation
de: Aktion

en: Build
de: Erstellen

en: Bundle
de: Subtyp

en: Render
de: Formatieren
