Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
