Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Absolute URL
el: Απόλυτο URL
