Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Continue
es: Continuar

en: Custom
es: Personalizado

en: Template name
es: Nombre de la plantilla

en: Operation
es: Operación

en: Build
es: Construir

en: Bundle
es: Paquete

en: Render
es: Visualizar

en: Absolute URL
es: URL absoluta
