Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Continue
et: Jätka

en: Custom
et: Kohandatud

en: Template name
et: Malli nimi

en: Operation
et: Operatsioon

en: Bundle
et: kogum

en: Render
et: Renderdatud

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL
