Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Render
eu: Errendatzea
