Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Continue
fi: Jatka

en: Custom
fi: Oma

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Build
fi: Rakenna

en: Bundle
fi: Paketti

en: Render
fi: Renderöi

en: Absolute URL
fi: Absoluuttinen verkko-osoite
