Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Continue
fr: Continuer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Template name
fr: Nom du gabarit

en: Operation
fr: Opération

en: Build
fr: Construire

en: Bundle
fr: Type

en: Render
fr: Rendu

en: Absolute URL
fr: URL absolue

en: Widget Template
fr: Modèle de widget
