Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Continue
gl: Continuar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Operation
gl: Operación

en: Bundle
gl: Paquete
