Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Bundle
gu: બંડલ
