Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Continue
he: להמשיך

en: Custom
he: מותאם

en: Operation
he: פעולה

en: Bundle
he: חבילה
