Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Continue
hr: Nastavi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Operation
hr: Operacija
