Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Continue
hu: Folytatás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Operation
hu: Művelet

en: Build
hu: Összeállítás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Render
hu: Formázás

en: Absolute URL
hu: Abszolút webcím
