Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Bundle
hy: Փաթեթ
