Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Custom
id: Tersuai

en: Operation
id: Operasi

en: Bundle
id: Bundel

en: Render
id: Sajikan

en: Absolute URL
id: URL absolut
