Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Continue
is: Halda áfram

en: Custom
is: Sérsniðið
