Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Continue
it: Continua

en: Custom
it: Personalizzato

en: Operation
it: Operazione

en: Render
it: Presentazione

en: Absolute URL
it: URL assoluto
