Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Continue
ja: 継続

en: Custom
ja: カスタム

en: Operation
ja: 操作

en: Build
ja: 構築

en: Bundle
ja: バンドル

en: Render
ja: 出力

en: Absolute URL
ja: 絶対URL
