Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Custom
jv: Kostum

en: Operation
jv: Operasi
