Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Operation
kk: Операция
