Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Continue
km: បន្ត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
