Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Build
kn: ನಿರ್ಮಾಣ
