Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Operation
ku: کردار
