Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Continue
lt: Tęsti

en: Custom
lt: Savitas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Build
lt: Kurti

en: Bundle
lt: Paketas
