Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Continue
lv: Turpināt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Operation
lv: Operācija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Render
lv: Atveidot
