Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Bundle
ne: पोका
