Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Template name
nl: Template-naam

en: Operation
nl: Bewerking

en: Build
nl: Samenstellen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Render
nl: Weergeven
