Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Continue
oc: Contunhar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Operation
oc: Operacion

en: Bundle
oc: Paquet

en: Render
oc: Rendu

en: Absolute URL
oc: Url absolutda
